حوزه فعالیت

حوزه فعالیت

به نام خدا

با عرض سلام خدمت شما دوست عزیز که در حال حاضر وارد سایت من شدید و در حال خوندن این مطلب هستید:

خیلی خوش آمدید

بنده (سهند آئینی) هستم مدرس دروس ریاضی و فیزیک از پایه تا کنکور دکتری.من ورودی سال 91 مهندسی برق -کنترل دانشگاه صنعتی هستم و از همان ابتدا علاقه فراوانی به تدریس و آموزش به دیگران داشتم.
من تدریس رو از سال اول دبیرستان شروع کردم و شب های امتحان تقریبا نیمی از بچه های کلاس رو برای یاد دادن ساپورت میکردم.
کم کم و با گذشت زمان و به دلیل علاقه و البته(زحمت فراوان شبانه روزی چند ساله )تونستم که در دو درس ریاضی وفیزیک تجربه ای رو کسب کنم که این تجربه تنها تجربه من نیست و بلکه تجربه بیش از 20 نفر از اساتید بنده و چند ده دانشجوی خلاق و با هوش که منو تو این راه کمک کردن و باز هم اینجا از همه اونا تشکر میکنم.البته در پایان با ذکر نام یک تشکر ویژه ای رو براشون تدارک دیدم.
خب زیاد تو حاشیه نرم .از سال اول دانشگاه تا سال آخر من استاد حل تمرین یا همون (تی ای) بعضی دروس مثل(ریاضی عمومی یک و دو-ریاضی مهندسی-معادلات-سیگنال ها و سیستم ها-ماشین الکتریکی یک و دو-بررسی قدرت- الکترومغناطیس-ترمودینامیک و…….) بودم و همین موضوع باعث شد که من تجربه والایی رو کسب کنم.حال بعد از گذشت 8 سال از اون روز امروز یعنی دوم اردیبهشت نود ونه قراره تمام تلاش ها و زحمت ها و تمام اون چیزی که اسمشو میشه آرزو گذاشت به ثمر بشینه و اون چیه؟؟؟
آرزوم همیشه این بود که بتونم (البته تا حد توانم)یه کاری کنم که دیگه کسی از دو درس ریاضی و فیزیک ترسی نداشته باشه و این دو درس براش شیرین و لذت بخش باشه.حالا امروز با چیزایی که دارم میتونم این آرزو رو محقق کنم .
فکر کنم تا حالا فهمیده باشید حوزه فعالیت سایت من چیه؟
بله همون طور که فهمیدید آموزش ساده و گام به گام و تضمینی دروس ریاضی و فیزیک هستش.
خب فکر کنم توضیحات کافی باشه فعلا .
شما دوستان عزیز میتونید با سر زدن به قسمت های مختلف سایت تمام اون چیزیکه از دو درس ریاضی و فیزیک لازم دارید و فکرتون رو درگیر کرده رو بدست بیارید.
در خدمت هستم و آرزوی موفقیت میکنم برای تک تک شما دوستان عزیز
ارادتمند شما  (سهند آئینی)